Dobili smo danas u naš Unity inbox poruku koju prenosimo u cijelosti:
postovani hip hop unity,
ja san lipi ive, inace iz kastel novog, dalmacija ali sad zivin u zagrebu. tu san snimija prvu pismu i volija bi da poslusate. ako van se svidi, molija bi vas i da share-ate na vasen blogu!
pisma se radi o mon dolasku u zagreb i upoznavanje sa rap scenon, i kako dozivljavan trash i komercijalan rap ovih dana, pa i prozoven par imena
lipi pozdrav od lipoga ive
I svidjela nam se, stoga poslušajte u nastavku posta što vam Lipi Ive ima za reći.

STAY CONNECTED