Subota, 18.4.2015. godine, pored kultnog zagrebačkog parkirališta Langić, točnije u Vip klubu na trgu bana Josipa Jelačića, radimo party pod imenom…GOLDIE.
Sve vrste friške, urbane i bakama nepoznate muzike kao što su Majestic Casual, Trap i Future Bass naći će se unutar glazbenog repertoara naših DJ-eva… Samo za vas muziku vrte BLAW:BLAW (?), DJ Oliver (nije Heldens, ali je isto dobar), DJ Indy (onaj drugi iz Whateveresta) i ponovo BLAW:BLAW (?)… Uveličajte ovaj glazbeni spektakl svojim dolaskom i već sad provedite svoju najbolju subotu u 2015. godini.
Upad: 20 kuna / 21+ god. / 22h-06h
Više informacija na samom FB EVENTU.

STAY CONNECTED