Kuzma i Shaka Zulu su svima nam dobro poznata splitska grupa koja više od 20 godina puni klubove svojim koncertima pa tako su se i kod nas udomaćili kao jedni od najboljih dalmatinskih izvođača sa uvijek vjernim poklonicima svoje glazbe.
Također iz Splita, već dobro poznati MC dvojac Krešo i Žuvi prema splitskom portalu su sa svojim debitantskim albumom Brokva “snimili tvrdo i nezavisno izdanje visokog kalibra”!
Ponosni smo Vam predstaviti prvu ovakvu kombinaciju, upravo za splitsku publiku u MC O’Hara, uz garantirano vrhunsku zabavu za sve koji nam se odluče pridružiti!
Upad 40kn
Vidimo se!
U nastavku provjerite najavu za ovaj koncert od Kuzme i ekipe!

STAY CONNECTED