Lijepe stvari se događaju onima koji cijelo vrijeme vrijedno šute i rade. I jasno je da trap glazba ima veliku budućnost na ovim prostorima. Naime, jedan od osnivača i producenata američke 808 Mafie, Southside u svom posljednjem intervjuu koji je dao za sajt DJBooth.net, progovorio je o brojnim temama, ali i o istini o poznatom “Kill Bill” soundu koji je zaludio trap scenu u SAD-u!
Inače izvučen iz Quincy Jonesovog soundtracka za Tarantinov film “Kill Bill”, prema Southsideu, naš domaći producent Filip Gežin je taj koji je sound uvrstio u soundpack za Southsidea, te tako “imao svoje prste” u stvaranju ovog danas vrlo popularnog sounda! U nastavku provjerite isječak intervjua:
Pratite Gezina na Twitteru!

STAY CONNECTED