Battle se vraća!
Tako je, pošto smo vratili HHU forum odlučili smo oživjeti jednu sekciju koja jako (al fakat jako) dugo nije bila aktivna, a to je MAXimum Battle.
Ukratko radi se o liričkim “betlovima”. Nikakvo snimanje i skladanje, samo “sirovi” tekstovi. Bit svega je druženje, konstruktivna kritika i jednostavno dobra zabava na kraju krajeva.
Želiš se prijaviti ?
Ako se želiš prijaviti, možeš to klikom na link OVDJE. Kako bi uopće pristupio ovoj stranici na forumu, naravno moraš biti registriran. Savjetujemo da pročitaš pravila prije svega, kako nebi bilo nekakvih poteškoća kasnije.
Dođi, zabavi se i usput pokaži svoj skill. Volimo svi dobar wordplay i kreativne tekstove.
Ako te možda zanima kako se to odvijalo prije, slobodno možeš provjeriti arhivu prijašnjih “betlova” na forumu OVDJE.
Vidimo se HHU forumu !

STAY CONNECTED