Započinje nova sezona hip hop večeri u zagrebačkom klubu SAX. Ovog puta organizatori dovode legendu hrvatske hip hop scene -Targeta – iz slavnoga Tram 11-a. Uz njega nastupa i Sirko. Kao warm up act prije glavnog dua nastupit će mlade nade Lariz&Kani, Zizi, Crni MC, Doki, Chillout i Libero, a prethodit će im DJ sastav XO.
Ulaz u SAX je od 21 h, cijena karte je 15 kuna, te se one kupuje na samom ulazu netom prije koncerta.

STAY CONNECTED