Drugu godinu za redom u klubu Firchie Think Tank Studio u Novom Sadu održava se “Dubnjak” u organizaciji Underdogza. “Dubnjak” je event osmišljen za sve ljubitelje sub-bass zvuka, tako da na njemu možete čuti zvukove grimea, dubstepa, 2stepa, drum and bassa, UK garagea i breakstepa.
DJ-i koji će zabavljati publiku su DMF, Flowtech, Skal i Rowdy, a na mikrofonima će biti MC Ask i MC Micke. Ove godine Underdogz ekipa radi na promociji grime muzike u našoj regiji i u goste u pozvali Grime Croatia kako bi proširili suradnju s ekipom iz Grime Serbia.
Predstavnik hrvatskog grimea biti će Ivan Vedak aka Rofellos koji je ujedno i osnivač Grime Croatia. Ovi britanski žanrovi polako preuzimaju dio igre i na Balkanu pa već u bliskoj budućnosti možemo očekivati i neki veći event u domaćoj organizaciji i u Hrvatskoj.

STAY CONNECTED