Pozivamo Vas ovaj petak 15.11. u zagrebački klub Pepermint gdje će Vas Bizzo Bodega & Don Tom rasplesati i zabaviti. The Shogori cijelu noć za Vas vrte najbolje od funk, soul, RnB i hiphop glazbe. Čeka Vas i akcija 2 Heinekena za cijenu 1 do 01h. Upad od 23h iznosi 25kn. FB Event

STAY CONNECTED