Bitcharke na Travi @ Posh (Osijek) 12.05.2006.

Ovaj petak, 12.05.2006., u osječkom klubu Posh nastupit će Bičarke Na Travi, tako da će Osječani po prvi put u svom rodnom gradu moći pogledati ovaj eksplicitni beogradski ženski rap trash duo. Vrata kluba otvaraju se u 21h, a ulaz je 20kn. Podršku za mikrofonom Bičarkama će davati Kandžija, a za gramofonima DJ Venom.
STAY CONNECTED