Breaklectica @ KSET 10.06.2006.

U subotu, 10.06.2006. održat će se zadnja Breaklectica u sezoni. Za DJ pultom bit će samo rezidenti, a oni su DJ Freez, DJ Chill i DJ Real One. Dinamično izmjenjivanje Hip-Hop, funk i break stila na 4 gramofona bi vas svakako trebalo zabaviti, a warm up će odraditi le B. koji će se ovog puta umjesto za VJ, naći za DJ pultom dok će platnom i projektorom upravljati Somatik. Upad je 15kn, a vrata će se otvoriti u 21h i moći ćete uživati sve do 03h.
STAY CONNECTED