Delyricum snimili spot za pjesmu ”Vjeruj sebi”

Baš kao što naslov kaže, grupa Delyricum s frontmanom Tremensom snimili su spot za pjesmu ”Vjeruj sebi” koju skoro uvijek izvode zadnju na svojim koncertima kao ”nježni” oproštaj. Premijerno prikazivanje spota očekujte na njihovom nastupu 01.06.2006. u KSET-u (flyer u read more). Glavne uloge u spotu imaju dečki koji skaču po zgradama, autima i ostalim preprekama u ovom modernom svijetu, posjetite ih na www.parkour.hr. Pjesma ”Vjeruj sebi” snimana je u studiju benda Fali V; scenarij, montažu i režiju odradio je Tomislav Mršić, a snimao ga je Alan Stanković.

STAY CONNECTED