Feragosto Jam @ Jezero Orahovica, 01.08.2009.
Drugu godinu K.L.U.B. u suradnji s gradom Orahovica organizira cijelodnevni jam na najljepšem jezeru na Papuku, onom Orahovačkom. Za dobru zabavu će se pobrinuti na mikrofonima: Sett, 3ki Stil, K.L.U.B., 4Limbs Crew, Bechary, SB Reprezenta, RHS Kolektiv, a za beatbox će biti zaduženi Toza i Mali Medo. Na gramofonima će vas zabavljati DJ Chill, DJ Distinctive i DJ Rofellos. Osim prekrasnog jezera, roštilja i kampiranja cijene pića su više nego popularne. Upad je besplatan pa stvarno nema razloga da vrući vikend ne provedete u Orahovici. Plakat
STAY CONNECTED