”Drago društvo,
evo nas opet! Veljača je vrijeme kada Graffiti Na Gradele kolektiv, sada već tradicionalno, organizira svoj godišnji tulum u Zagrebu, na kojemu okupljamo naše graffitere/ke, DJ-e/ke, volontere/ke, posjetitelje/ice i podržavatelje/ice iz svih krajeva Hrvatske. Ove godine to organiziramo kao summit, jer prezentiramo vam s kim radimo i ovom aktivnosti počinje obilježavanje pete godine djelovanja GNG-a! Moćno zvuči, zar ne? I nama. Vraćamo se s novom rundom tvrdih zvukova, izmišljenih reperskih pokreta rukama i glazbe ukradene s interneta. Već je neko vrijeme prošlo od našeg ljetnog druženja i još nešto vremena treba proći do odlaska na Brač, pa ćemo vas polako početi zagrijavati, kako biste nam u Bol stigli u formi!
Za ovu prigodu preselili smo se u Tvornicu, jer očekuje nas bogat i sadržajan program summita, s izlagačima iz četiri najveća hrvatska grada, odnosno Splita, Rijeke, Osijeka i Zagreba! Izlagači nam najavljuju beskompromisno iznošenje svojih teza putem tvrde glazbe, jer drugo im nećemo ni dozvoliti. Imat ćemo jedan sjajan, raznovrsan i inkluzivan presjek glazbenih uradaka, za koji smo uvjereni kako će doprinijeti rješavanju globalnih sukoba i izazova koji će tek biti stavljeni pred nas. Trap, bass, Atlanta, juke, breakbeat, dnb, laži, ni sami više ne znamo koji od mehanizama je bolji.”
Organizacija je sve rekla, GNG warm up party održati će se dakle u Zagrebu, mali pogon Tvornice Kulture, subota 27.02.2016.
Očekujte:
► Splitsko izaslanstvo:
☓ VRH (Kiša metaka/Arx/Tribe21/Dubkraft/
☓ OREB (Kiša metaka, Rad Recorder )
☓ NIKI PEDUCCI (Krešo i Žuvi, Mađarska)
► Zagrebačko izaslanstvo:
☓ BLAW:BLAW
► Osječko izaslanstvo:
☓ OLIVER (Krankšvester (Sett & 3ki Stil), Bassinga)
► Riječko izaslanstvo:
☓ TIKACH
UPAD: 20 kn do 00:30, 30 kn nakon

STAY CONNECTED