Graffiti jam u Opatiji 27.05.2006.

U Opatiji u subotu, 27. 05. 2006., od 14:00 do 20:00 održati će se graffiti jam, na kojem će svoje vještine predstaviti writeri iz Slatine i Opatije, a glazbenim dijelom će vas zabavljati mladi istarski bendovi. Osim njih tu će biti i skateri, koji će svoje vratolomije također prezentirati. Naime, ako se zateknete ili planirate ići u Opatiju, cijeli ćete dan moći uživati u mnogobrojnim događanjima koje je organizirala udruga “Komitet”. Za daljnji raspored događanja toga dana, pogledajte ovdje.
STAY CONNECTED