NOVA SEZONA je tu, pa vas pozivamo 8.10.2015. u dobro nam poznatom klubu SAX (PALMOTICEVA 22/2) na live nastup zagrebačkih repera Jope
i Sirka.
Po prvi put , na zagrijavanju dajemo šansu i mladim reperima da pokažu svoje vještine na bini: Broatian, Dioniz, Mladi Bok$.
DODI I OSJETI NAJTVRĐI RAP I TRAP UZ JEFTINA PIĆA!
Podrži hip hop scenu sa simboličnih 20 kuna za ulaznicu i vidmo se na HIP HOP NIGHT-u!

STAY CONNECTED