Bayal
Zovem se Stjepan Sabađija i rođen sam u zimu davne 1983., tri godine nakon Tita. Otac je htio da budem Stjepan, jer to je pravo hrvatsko ime i do dan danas ga ponosno nosim i ponosim se s njime. Od ranog djetinjstva sam pokazivo interese za sve u čemu nisam bio dobar, a bio...
STAY CONNECTED