Galerije: Blackout 16. i 23.06.2006.
I ovog petka, 23.06. i prošlog 16.06. bili smo u Aquariusu na Blackout partyu i kao uvijek, atmosfera je bila odlična. Izbor glazbe je bio iznenađujuće dobar, a da dobijete dojam o atmosferi HHU Team sve je lijepo slikao za vas. Galeriju 16.06. pogledajte ovdje , a 23.06. ovdje . Holla!
STAY CONNECTED