ST!llness & Deep Inside @ KSET 18.05.2006.

Nakon niza nastupa po zagrebačkim klubovima i nastupa u Domu sportova s TBF-om, ST!llness opet dolaze u KSET. Od samih početaka, kad su grupu činila dva člana (Yuri i Papi), i nastupanja uz matricu do današnje postave, njihova glazba doživjela je mnoge promjene. Tekstovi su ostali isti kao i prije: s jedne strane žestoki i angažirani, a s druge strane opet osjećajni i s filozofijskom dozom. Međutim, ono što je u početku bio hip-hop sada je dobilo velike doze reggae-a, ragge, jungle-a i dub-a. Bend sjajno kombinira rock, reggae i hip-hop ritmove, a sve to upotpunjuje odličan Yurijev vokal. Zasigurno će dobro zabaviti publiku kao i svaki put do sada. Uz njih na koncertu će nastupiti i mladi metal bend Deep Inside. Ulaznice možete kupiti na blagajni kluba po cijeni od 20kn, ulaz se otvara u 20h, a koncert počinje u 21:30h.
STAY CONNECTED