Nakon prošlotjednog otvorenja novog programa, vrijeme je za još jedan “THE SPOT”. Najgroovie klub u gradu poziva Vas da i ovog petka, 6.12. zaplešete uz samo najbolje stvari iz svijeta hip-hopa i r’n’b-a, koje će za Vas tu večer pomno odabrati DJ Don Tom i resident DJ Bizzo Bodega. Kako na popis, provjerite na FB eventu.

STAY CONNECTED