Vijesti o Shortyevom novom spotu i albumu

Ovaj tjedan Shorty putuje u SAD gdje će snimati spot za pjesmu “Evergreen” (četvrti po redu, a ujedno i zadnji singl s albuma 1.68). Osim spota Shorty će u SAD-u snimiti i dvije pjesme koje bi se trebale naći na njegovom novom albumu naslovljenom “Moj jedini način” koji će se u prodaji pojaviti na jesen. Na novom albumu pojavit će se i provokativna pjesma o homoseksualcima koja nosi naziv “Ivo i Neven”. “To je toliko aktualna tema, da sam i ja morao nešto o njoj reći” – otkriva Shorty za Jutarnji.hr
STAY CONNECTED