Delyricum snimili spot za pjesmu ”Vjeruj sebi”
Baš kao što naslov kaže, grupa Delyricum s frontmanom Tremensom snimili su spot za pjesmu ”Vjeruj sebi” koju skoro uvijek izvode zadnju na svojim koncertima kao ”nježni” oproštaj. Premijerno prikazivanje spota očekujte na njihovom nastupu 01.06.2006. u KSET-u (flyer u read more). Glavne uloge u spotu imaju dečki koji skaču po zgradama, autima...
STAY CONNECTED